Dobrý den,

ráda bych vám ještě jednou poděkovala za práci na našem domku a přidala slíbenou recenzi.

Děkuji firmě za perfektní a rychlé provedení izolace PUR pěnou. Tato firma dělá svou práci pečlivě a za velice příznivé ceny (oproti jiným konkurenčním firmám). Rozhodně doporučuji a kdybysme ještě někdy potřebovali něco zaizolovat, jedině od této firmy… Moc díky a ať se daří.

Petra Rybnikářová

Na doporučení svého známého jsme s naší zakázkou na zateplení netypických prostor rodinného domu oslovili firmu BAKO. Bylo třeba vyřešit technický problém vpravení stříkané izolace mezi dvě zdi, kde původní izolace neplnila již svou funkci. Pan Smola navrhl řešení, zpracoval rozpočet, který byl ve finále ještě nižší (!) než původní návrh a celou zakázku se svým kolegou perfektně zrealizoval.

Vše dohodnuté bylo dodrženo – termíny, rozpočet a hlavně rychlé a kvalitní provedení samotného díla – a výsledky předčily naše očekávání. Navíc tito mladí lidé pracují s obrovským nasazením, jsou přímí, otevření a přátelští, jednou větou řečeno: místo stresů, které jsme očekávali, nám s nimi bylo dobře. Nezbývá mi než konstatovat, že v dnešní době, kdy úroveň řemeslné zručnosti a poctivosti je na úbytě, jsou tito fachmani opravdovou výjimkou.“

PaedDr. Ilona Jindrová,

tel. 728032195

Dobrý den,

Rychlé, solidní a spolehlivé jednání, účinky pěny hned zaznamenány. To co bych dělal s vatou několik dní Zdeněk Smola (izolace Bako) zhotovil za jeden den a vzhledem ke konstrukci střechy bych nedosáhl takové účinnosti jako s pěnou. Mohu vřele doporučit.

Zdeněk Kohout

Vansdorf

Dobrý den,

Dnes jsme právě ukončili zateplení domu. Firma Izolacebako , která nám zateplení domu provedla, je rychlá, solidní, seriózní, odvádějí perfektní práci a za super cenu. Jsou to mladí chlapci, kteří si práce a zákazníka váží. Po všech těch různých firmách na různé práce, konečně klid na duši. Ať jim to dlouho vydrží a na jaře jsme se už domluvili na druhé etapě zateplení.
Myslíte, že bych se na ně znovu obrátila, kdybych nebyla nadmíru spokojena. Vlastně se už na ně těším. A vím , že ušetřím dvakrát. Dobrá cena za zateplení a nebudeme topit jak říkávala maminka Pánu Bohu do oken. Teplíčko zůstane v domě a na elektřině to bude znát. Za to panu Smolovi a jeho partě děkuji.

Helena Petrů

Krhanice

Vazeny pan Smola,

aj ked sme sa po skonceni vasej prace rozlucili podakovanim a podanim ruky, nemôzem si odpustit par riadkov. Poviem vam pravdu, keby nebolo kamarata, ktoremu ste tiez izolovali podkrovie, tak by som zhanal nejaku slovensku firmu. Mal som obavy, ze ste zahranicna firma, ze tie naklady budu kvoli tomu vyššie. Naopak KLOBUK DOLE! Ked ste skoncili, tak sa bolo pozriet par susedov. Chceli informacie, jak to je a kolko to stoj. Boli prekvapeny z kvality, upravy, poriadku okolo a hlavne ta CENA IM VYRAZILA DYCH! Dal som im na vas kontakt. Takze este raz moc dakujem a urcite budem IZOLACE BAKO.sk vsade doporucovat. Az budete mat cestu na oravu, tak vas rad uvidim. Prajem vam hodne spokojnych zakaznikov ako som ja.

S pozdravom

SVETLAK PETER

BREZA(okr.NAMESTOVO)

Dobrý den,

rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval firmě BAKO za provedenou izolaci podkroví, popřál ji hodně zákazníků a těm, kteří hledají firmu na zateplení jí vřele doporučil. Je to jedna z mála firem, která mě po dlouhé době přesvědčila, že je ještě možné najít někoho kdo  odvádí profesionální, kvalitní a poctivou práci v dohodnutém termínu a ceně. Pokud uvažujete o stříkané izolaci , z osobní zkušenosti Vám je můžu jenom doporučit a jsem si jistý, že Vy budete také s nimi plně spokojeni .

Ing. Stanislav Lacko

tel. 602 393 813, Nikolčice

Dobrý den,

rád bych touto cestou ještě jednou poděkoval firmě Bako za provedenou izolaci.Je to jedna z mála firem,která odvádí profesionální,kvalitní a poctivou práci v dohodnutém termínu a ceně.Vzhledem ke konstrukci střechy bych nedosáhl takové účinnosti s žádnou jinou izolaci jako s PUR pěnou.Za to panu Smolovi děkuji a vřele tuto firmu doporučuji.

Josef Barabáš

Valašská Bystřice, tel. 737459989

Dobrý den,

Chtěl bych moc poděkovat firmě Izolace Bako za velmi dobře odvedenou práci při aplikaci pur pěny do stropu novostavby RD  v Bánově u Uh. Brodu. Velká spokojenost.
Tuto firmu doporučuji všem, co hledají dobře odvedenou práci za slušnou cenu.
Firmě Izolace Bako moc děkuji a přeji hodně úspěchů v další činnosti.

Lukáš Mahdal

Bánov

Děkuji panu Smolovi a jeho kolegovi za precizně odvedenou práci.

S výsledkem jsme naprosto spokojeni a můžeme s klidným svědomím doporučit dalším lidem, kteří váhají. Pracují s velkým nasazením, perfektně po sobě uklidili – po pěně nebylo skoro ani památky.
Teplota se v domě drží – nemáme srovnání, je to novostavba – ale ostatní řemeslníci si chválí tepelný komfort, který tam zůstává.

Lucie Hanišová

lussi@centrum.cz

Dobrý den,

Chtěl bych touto formou dodatečně poděkovat firmě IzolaceBAKO, obzvlášť panu Smolovi za jeho profesionální a poctivý přístup k práci. Není firma jako firma. V dnešní době je pro mě rozhodující kvalita práce a použité materiály za rozumnou, nikoli však nejlevnější, cenu. Pro IzolaceBAKO jsem se rozhodl na základě prvotní konzultace přímo na stavbě, kde mi pan Smola objasnil a logicky zdůvodnil navrhované materiály a technologické postupy, na základě kterých jsme mohli udělat dodatečné stavební úpravy tak, aby izolace opravdu fungovala.

Firmu tvoří lidé a tam, kde se sám majitel aktivně podílí na realizaci zakázky, je jasné, že vše proběhne na 100%. Tak se i stalo. Byly dodržené termíny, cena i slíbená kvalita zakázky. Všem stavitelům mohu bez obav doporučit. S přáním hezkého dne

Robert Kraft

tel.: 602 888 878 (realizace 2017)

Menu