www.izolacebako.cz
+420 776 345 500
Na vaše dotazy rádi odpovíme a když to půjde také vyhovíme.

ÚČINNÁ IZOLACE

Polyuretanová pěnová izolace izoluje až 2x více než...
 

RYCHLÁ APLIKACE

Izolaci aplikujeme v porovnínání s běžnými systémy až 5x rychleji než....
 

VELKÉ ÚSPORY

Čas jsou peníze. Ty s PUR izolací ušetříte hned 2x. Jednou při...

PUR izolace = finanční úspora

Každý z nás šetří. Někdo s rozvahou a někdo na nepravých místech. I na izolaci se dá ušetřit. Jak? Hned několika způsoby. Naši zákazníci se často ptají:

Proč PUR izolace ušetří více peněz než ostatní izolace?

1.Je účinnější
PUR je izolace je ve srovnání s materiály stejné tloušťy mnohem účinější .

2. Lépe těsní
Protože se PUR izolace aplikuje nástřikem, po kterém ještě expanduje, dostane se tak do všech spár, mezer a třeba také za trámy, do spojů, apod. Tím dosáhneme výrazně lepšího těsnícího efektu.

3. Rychle se aplikuje/montuje
Pokud srovnáme dobu, za kterou např. zateplí zedník podkroví minerální vatou s dobou aplikace stříkané PUR izolace, sami si můžeme snadno spočítat, kolik budeme muset zedníkovi v prvním prípadě zaplatit navíc. Jinými slovy, kolikrát více ušetříme, pokud se pro PUR izolaci rozhodneme. A protože aplikace PUR pěny je v případě zateplení podkroví řádově 5 x rychlejší...

4. Výrazně spoří náklady za vytápění
Jak jsme se již naučili, PUR izolace s vyššími účinky bude i lépe izolovat a tím více ušetříte náklady na vytápění. Průměrná úspora domácnosti se pohybuje okolo 2.000,- Kč za měsíc. To je 24.000,- Kč za rok. Pro někoho tato částka představuje kompletní náklady na vytápění přes zimní sezónu. Návratnost investice je obvykle do 5 let.

5. Šetříte provozní náklady
Pokud byste měli méně účinnou izolaci, budete muset více větrat, utírat prach, desinfikovat a topit. Díky jedinečné kombinací vlastností PUR izolace ušetříte i tyto nemalé provozní náklady.

6. Velkou část nákladů na naši izolaci můžete získat z DOTACÍ
Jsme certifikovaným dodavatelem zateplení v rámci programu NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM. Díky tomu můžete získat na zateplení a izolaci PUR pěnou dotaci. Pokud Vás zajímá víc, nebojte se zeptat!


nová zelená úsporám - registrovaný dodavatel nová zelená úsporám - registrovaný dodavatel
 

© 2009 - 2018  Izolace BAKO
Výroba: EUROVIZITKY.cz & DYNAMIC software
www.izolacebako.cz